Ambulancia Gynbal – MUDr. Ladislav Balík

Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave som absolvoval v rokoch 1976 – 1982. V roku 1987 som úspešne absolvoval atestáciu I. stupňa v odbore gynekológia a pôrodníctvo a v roku 1996 atestáciu II. stupňa, taktiež v odbore gynekológia a pôrodníctvo. V roku 1998 som úspešne zložil odbornú skúšku pre výkon ultrazvuku v odbore gynekológia a pôrodníctvo. 

Od roku 1985 až do roku 2006 som pracoval na gynekologicko- pôrodníckom oddelení Nemocnice s poliklinikou vo Veľkom Krtíši. Neštátnu ambulantnú činnosť v odbore gynekológia a pôrodníctvo a ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve vykonávam od roku 1996. Od roku 2006 vediem súkromnú ambulanciu GYNBAL s.r.o. 

Od roku 2008 spolupracujem s gynekologickým oddelením v nemocnici GYNPOR, s.r.o. Sliač, kde som členom operačného tímu.

Už 37 rokov som šťastne ženatý s manželkou Adrienou, s ktorou máme syna Petra. Vo voľnom čase rád športujem – cyklistika, plávanie, turistika a mojou záľubou je práca v záhrade pri rodinnom dome.

mudr-balik-ambulancia

O ambulancii

Naša ambulancia vznikla v roku 1996 ako neštátna ambulancia v odbore gynekológia a pôrodníctvo a od roku 1998 vykonáva svoju činnosť aj v odbore ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve.

Ambulancia disponuje moderným kvalitným sonografickým prístrojom známej svetovej značky a taktiež kolposkopom od renomovaného výrobcu. Ponúkame tiež vyšetrenia prostredníctvom videokolposkopu.

Už druhý rok spolupracujem s pôrodnou asistentkou Hajnalkou Bélikovou. Po ukončení strednej zdravotníckej školy v odbore všeobecná sestra absolvovala vyššie odborné štúdium ako diplomovaná pôrodná asistentka.

N

Viac ako 35 rokov praxe a skúseností v obore

N

Moderné a kvalitné vybavenie ambulancie

N

Priateľský a ochotný prístup, možnosť objednania online

"Pán Balík je odborník a veľmi dobrý doktor s velikánskym "D". Vždy všetko jasne vysvetlí a poučí. Vďaka nemu nemám strach z vyšetrení, ktoré sú pre pacientky nepríjemné. Môžem ho len a len odporučiť."

Lucia, pacientka

"Najlepší gynekológ v šírom okolí. Ľudský prístup, erudovaný odborník."

Katarína, pacientka

"Som veľmi spokojná, MUDr. Balík je mojím lekárom už 20 rokov."

Zuzana, pacientka

"Mne ako pacientke pán doktor vyhovuje a som s ním nadmieru spokojná. Iného gynekológa si ani neviem predstaviť. Dôverujem mu a nikdy som nemala žiadne problémy."

Oľga, pacientka

"Úžasný lekár s osobnosťou! Nielen jeho prístup ale aj odbornosť sú na vysokej úrovni. Pred pánom doktorom sa hlboko skláňam. "

Eva, pacientka

"Veľká spokojnosť a vďaka za to, že ma zbavil mojich veľkých bolestí. Darmo som roky chodila k iným lekárom. Až pán Balík prišiel na môj problém. Je skvelý a pani sestrička je veľmi milá, jeho ambulanciu môžem len odporúčať. "

Soňa, pacientka

Sme tu pre vás

047/2816257 (zdr. sestra)

047/4831216 (lekár)

0905 260 070 (lekár)

mudr.balik@gmail.com

GYNBAL s.r.o. - Gynekologická ambulancia, MUDr. Ladislav Balík

Nemocničná 1
99 001 Veľký Krtíš